Dlaczego my?

AXTech Polska to firma..

.. posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji urządzeń dźwigowych dla przemysłu offshore. Uczestniczymy w wielu multidyscyplinarnych projektach odznaczających się innowacyjnością technologiczną oraz najwyższą jakością.

Najwyższym priorytetem firmy..

..jest spełnienie oczekiwań klienta. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, w związku z czym odznaczamy się bardzo dużą elastycznością oraz innowacyjnością.

AXTech Polska to organizacja..

..którą tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. Są to specjaliści, którzy kochają wyzwania i podejmują się najtrudniejszych realizacji.

Kim jesteśmy?

AXTech Polska to firma świadcząca kompleksowe usługi inżynieryjne, obejmujące projektowanie, nadzór produkcji oraz montażu, a także testy urządzeń. Firma uczestniczyła do tej pory w szeregu projektów multidyscyplinarnych na rynku offshore.

Nasza oferta

Rozwiązania systemowe

Głównym celem firmy, jest dostarczanie kompleksowych systemów do przenoszenia materiałów i obiektów o dużej masie, głównie do użytku na statkach morskich, FPSO i wiertnicach / platformach. Projektujemy i dostarczamy szeroką gamę różnych typów układów.

Czytaj więcej

Urządzenia dźwigowe

Wszystkie elementy systemu podnoszenia zaprojektowane przez AXTech mogą być dostarczane w postaci samodzielnych jednostek. Mamy szereg podstawowych wzorów, które mogą być łatwo dostosowane do specyficznych zadań.

Czytaj więcej

Serwis

AXTech zatrudnia inżynierów zdolnych do projektowania wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych. Ponadto doświadczeni specjaliści natychmiast reagują na potrzeby dotyczące serwisu zapewniając pomoc na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

ul. Hutnicza 4
81-061 Gdynia
+48 666 345 540
office@axtech.pl

dnv
JQS

© Copyright AXTECH. Wszelkie prawa zastrzeżone.