O nas


W kilku słowach o naszej firmie

Kim jesteśmy

AXTech Polska to firma świadcząca kompleksowe usługi inżynieryjne, obejmujące projektowanie, nadzór produkcji oraz montażu, a także testy urządzeń

Firma uczestniczyła do tej pory w szeregu projektów multidyscyplinarnych na rynku offshore wraz z naszym głównym właścicielem AXTech AS.

AXTech Polska znajduje się w Gdyni, jednakże realizujemy projekty na całym świecie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług dla naszych klientów.

Nasz zespół

 AXTech Polska to przede wszystkim ludzie

Rdzeń firmy stanowi zorganizowany zespół wykwalifikowanych mechaników, którzy lubią wyzwania i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla potrzeb klienta.

Nasi inspektorzy produkcji zapewniają że produkty zaprojektowane przez AXTech są wytwarzane na czas oraz zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. Ich kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty:

  • Międzynarodowy Inspektor Spawalniczy
  • Międzynarodowy Inżynier Spawalnictwa
  • FROSIO Inspektor Malowania

             oraz wiele innych.

Dodatkowo każdy nasz inżynier ma dostęp do bazy wiedzy naszej firmy macierzystej AXTech AS.

Nasza oferta

Rozwiązania systemowe

Głównym celem firmy, jest dostarczanie kompleksowych systemów do przenoszenia materiałów i obiektów o dużej masie, głównie do użytku na statkach morskich, FPSO i wiertnicach / platformach. Projektujemy i dostarczamy szeroką gamę różnych typów układów.

Czytaj więcej

Urządzenia dźwigowe i chwytaki

Wszystkie elementy systemu podnoszenia zaprojektowane przez AXTech mogą być dostarczane w postaci samodzielnych jednostek. Mamy szereg podstawowych wzorów, które mogą być łatwo dostosowane do specyficznych zadań.

Czytaj więcej

Serwis

AXTech zatrudnia inżynierów zdolnych do projektowania wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych. Ponadto doświadczeni specjaliści natychmiast reagują na potrzeby dotyczące serwisu zapewniając pomoc na jak najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

ul. Hutnicza 4
81-061 Gdynia
+48 666 345 540
office@axtech.pl

dnv
JQS

© Copyright AXTECH. Wszelkie prawa zastrzeżone.